Hakkımızda

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Deniz Turan; Temmuz 1972 Sinop Doğumludur. Ankara Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. 

1992 yılında Mali Müşavirlik Bürosunda staj ile başlayan mesleki çalışma hayatına 1996 yılında  İstanbul’da kurulu bir Yeminli Mali Müşavirlik Ofisinde Denetim Uzmanı olarak ve sonrasında İstanbul Levent’te kurulu J&I Tekstil'de 3,5 yıl Mali İşler Müdürü olarak görev yaptıktan sonra, 2000 yılında Rumeli Holding bünyesinde Grup Şirketleri Muhasebe Müdürü olarak görev yapmıştır. Çalıştığı Telekom Grubunun 2004 yılında TMSF tarafından yönetilmesi sürecinde Grup Şirketleri Muhasebe Müdürü olarak görevine devam etmiş ve Grup şirketlerinin 2006 yılında Uluslararası bir Telekomünikasyon şirketi olan Vodafone Telekomünikasyon Anonim Şirketi tarafından satın alınması ile birlikte bu şirkette Gelir Muhasebesi Müdürü olarak 6 yıl süre ile görev yapmış ve bu görevinden Nisan 2012 itibariyle ayrılmıştır. 

Mesleki yaşamı boyunca, bir çok sertifikalı eğitim ve proje bazlı çalışmalara katılmış olup, Vodafone Türkiye'nin 2008 yılında EFKS (Elektronik Fatura Kayıt Sistemi) Uygulamasına geçişi ve  2010 yılında  E-Fatura  sistemine entegrasyonu ile ilgili proje uygulama ve yönetiminde yer alarak e-fatura entegrasyonu süreçlerini yönetmiş ve  Türkiye'de ilk e-fatura uygulayıcılarından biri olmuştur.
e-fatura, e-defter ve e-dönüşüm uygulamaları hakkında  bir çok  eğitim ve seminerlere konuşmacı olarak katılmıştır. 

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir belgesini 2003 yılında, Kamu Gözetim Kurumu Bağımsız Denetçi Lisansını 2014 yılında almış olup, halen kendi ofisinde bağımsız olarak Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetçi mesleğini icra etmektedir. 

www.denizturan.com.tr

resim kırpılıyor

E-posta Girişi
E-Mükellef Girişi